Eseményeink

2021. október 15-én a Pannónia utcai Általános Iskolában megrendezésre került az őszi terményünnep. Minden évben ezen a napon kerül sor arra is, hogy az iskola vezetősége, pedagógusai, diákjai és a XIII. kerületi Német Nemzetiségi Önkormányzat testülete, illetve a Manninger Miklós Táncművészeti Alapítvány megemlékezzen Manninger Miklósról, aki...

Az Alapítvány a 2021-es évben vissza nem térítendő támogatást nyert el a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által és a Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága által meghirdetett, "Nemzetiségi kulturális kezdeményezések 2021. évi költségvetési támogatására" elnevezésű felhívása alapján.

Manninger Miklós nevét őrzi ezentúl az Emlékkő, mely a solymári Hunyadi Mátyás Általános Iskola udvarán került felavatásra. Az Emlékkő létrehozói: Manninger Miklós Táncművészeti Alapítvány, Solymár Nagyközség Önkormányzata, Solymár Német Nemzetiségi Önkormányzata, Hunyady Mátyás Általános Iskola, Herbstrosen Tánccsoport.